Shoe and Me | HAKKIMIZDA
18859
page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

BİZİ TANIYIN

Shoe&Me, çağdaş tasarımlarıyla Türkiye’de ayakkabı moda akımını belirleyen firmalardan biridir. 25 seneden daha uzun süredir sektörün başını çeken firmanın uzman yaratıcı ekibi, Türkiye’de ve dünyada yeni ayakkabı trendlerini sokak giyiminden iş hayatına, spordan abiyeye kadar adeta dakika dakika takip ederek, bunlardan ilham ve feyz alır. Müşteri ihtiyaçlarını katıldığı fuarlarda, yurtiçi ve yurtdışı etkinliklerde ve pek çok diğer kanalda ölçümleyerek değerlendiren Shoe&Me, en yeni ve en rahat tasarımları optimum fiyat aralıklarında sunabilen heyecan verici, ileri görüşlü ve hızlı ilerleyen bir firmadır.

HEYECAN VERİCİ

Ayakkabı dünyasında beklentileri bekleyen değil, beklentileri yaratan bir firma olan Shoe&Me’nin ürettiği ayakkabıların en büyük farkı, özgün tasarımlarıyla hem Türkiye’de hem dünyada yeni trendleri belirliyor olmasıdır. Shoe&Me, başta Avrupa olmak üzere Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

İLERİ GÖRÜŞLÜ

25 senelik tecrübesiyle ayakkabı sektöründe tasarım, üretim, pazarlama, müşteri beklentileri, marka sadakati gibi akla gelebilecek her konuyu bizzat tecrübe ederek bilen güçlü firma, ayakkabı sektöründe iş ortaklarının saygı duyduğu güvenilir bir amiral gemisidir.

HIZLI İLERLEYEN

Gün be gün değişen trendler, beklentiler ve rekabet ortamı, karar alma süreçlerinde hızlı ama doğru, esnek ama sağlam olmayı gerektirir. 1990 yılından beri Türkiye’de 81 ilde bayilik, corner ve franchising sistemiyle çalışmalarına devam etmektedir.